jesper A Oscar Sláva By Holet

Pozdě v noci přišel Jesper domů z po práci. Vypil pár piv a byl trochu ochutnali. On byl často snila o zvedání nebo sání jiného chlapa, ale nikdy opravdu hit to stalo. Měl anonymní účet QX.se a rád cockteasa nějaké nadržené chlapy. Stalo se, že se hašení fotografie jeho penis v tvrdý penis, jen aby se Poslechněte si, co homosexuální muži myslí o jeho penis. Cítil, jak podivně velkou přitažlivost kluci dali úctu jeho penis, i když se mu líbí sex s více dívek. I když, je třeba doplnit, tak on byl vlastně ještě panna.

Přesto, pro který byl nyní na asi udělat, bylo poslat zprávu s odpovědí na člověk, který chtěl být viděn “přes Gloryhole”. Myšlenka ho rychle poražen, když šel do Domovská stránka Gloryhole Endu. Byl docela vybíravý s tím, jak by vypadaly, obě tělesa jsou blbci. Ten chlap zřejmě byla cvičit v jejich dnech, ale stále poměrně úzký. Když scrollade se na albu “Já a můj milý kohout” stál Jesper je docela dlouhý, ale především hrubý penis uvnitř její džíny. Zpět Přejděte na obličej a tělo. Byl v pořádku. V docela tmavé funkce spolu s strniště se mu krutě horké.

Zavolal sám Oscara a řekl, že by se rád setkal uvnitř města, na WC v blízkosti centra. Tam byl Gloryhole, kde si myslel, že Jesper by vyzkoušet. Horny, co mu bylo chodili klíčů svou vlastní cestu “za 10 minut.”

Do prdele! Myslel Jesper. Budu určitě bude nasáván vole!

Vzal na kožená bunda a vyběhl na ulici za taxi. Je to hnal přes hlavu a kohout na Him. Vali taxi musel opravit své rockové tvrdé pozice tak, syntéza ne moc. Setkal taxichaffisens pohled a viděl, že se směje na. Jejda, pomyslel si Jesper, ale je to lepší než sedět tady se stanem. Navíc, jeho penis byl co stydět, zvláště když to bylo takhle napjatý. Nemohl se dočkat daň Vědět, jak skutečný chlap sání kohout. Když si vzpomněl na obrázky na Oskar růžový jazyk a krásné rty, cítil se skoro plnicí vyjít. Ach já určitě postřik po celou si myslel, že Jesper. Zajímalo by mě, jestli polyká můj náklad, kdybych přišel do úst, on pokračoval. Jesper musel odvrátit se za to, že se příliš nadržený. Chtěl, aby si to. Tam bylo hodně práce tak, on nebyl onanovat na několik dní, což znamenalo, že jeho penis byl naplněn až po okraj horké, lepkavé sperma, že se nyní bude sestřelit krk nic netušící Oskar.

– Můžete se obrátit na hudbu trochu, prosím? zeptal se okamžitě řidiče. Potřeboval přemýšlet o tom, jiný, než on přišel stejně. Pak tam nebylo cesty zpět. Nyní by Jesper řídit jeho penis do Oskarova čekací úst.

Taxi přišel několik minut po dohodnutém čase. Jesper běžel asi trochu, než se dostane na záchod. Nebylo to zdaleka tak unfresh, jak měl v úmyslu. Naopak, právo pěkné nové desky, ale právě chaotický papírovými ubrousky po celém světě. Viděl pár dveří vzadu v rohu koupelny. Na vzdálenost, viděl, žádné nohy trčí dole při zavřených dveřích.

– Sakra, co když vytáhl to .. pomyslel si, ale šel do jednoho z stánků stejně. Je to asi jen zpoždění, pokračoval Jesper. Čas plynul a po čtvrté, ztratil trpělivost, když náhle uslyšel vnější toadörren otevřely a zvuk páru tenisek bylo slyšet přes záchod. Jesper zůstal v kabině, jeho penis přitiskl jí džíny, jako nikdy předtím. To chce ven. Slyšel, jak ostatní toabåsdörren otevřen.

– No, řekl, a pokračoval, že je vám to je Jesper?

Jesper teď zpopelněn a skoro si potřásli rukama, když se vzpamatoval a odpověděl.

– Ano, vy jste Oskar

– Hm, tak to je. Jeho hlas nebyl tak Jesper si představoval, to bylo tmavší a více definitivní. Jesper byl klidnější ANI taxi, ale teď stál penis v silné pozici. Žalud byl širší než stopky a žíly stál úplně hltal po straně dick. Belted zazvonil, když otevřel kalhoty zastrčit péro přes zeď, aby se kouření by zcela cizí jednoho.

– Hehe rozmar? Oskar se zasmál šťastně. On okamžitě vzal kukskaftet a začal onanovat Jesper penis. Jesper zalapal po dechu, když zavřel teplou ruku kolem Jespers stánků a cítil, jak se nemožné, že se chystá doručit svůj náklad uvnitř mnohem déle. Oskar mrštný jazyk putoval téměř od kořene Jesper penis. Když Jesper cítil Oskars jazyk na straně jeho koule, byl téměř bez sebe. Jak pěkné!

– Hmm, sakra, co pěkné … lízat moje koule taky … Jesper líbil poslušného Oskara. Zalapal po dechu, když kráčel k Jesper je oholené koule s jeho jazykem. Oskar, který teď zněl skoro ještě nadrženější než Jesper zasténal, než jeho jazyk udělali několik kol kolem Jesper je pohodlné a teplé šourku. Ruka se používá pilně a prudce Jesper péro ve stejnou dobu. Bez dalších objednávek od Jesper drog Oskar Jespers tesiklar z úst a vytáhl proti Jesper je tlustý čurák. S jazykem, než přijel Oskar Jespers penis až do patra v Him. Oskar juckade s hlavou a Jesper propojeny. Jesper juckade také a munknullade Oskar.

– Mmm, ty jsi moje děvka .. zasténal Jesper dechu před sugljuden z Oskarovy úst byla příliš ke klice pro Jesper. Myšlenka že zachází jiný chlap jako děvka ze strany toavägg dostal ho přijít. Zasténal a lapal po dechu a velká prohlášení, že se uloží do dvou dny začal stříkání z jeho penis dolů do Oskarovy úst.

Oskar zasténal chvíli ucítil teplé bílé a slané cum výstřel do krku v šoku. Polkl vděčně a pokračoval zvedání Jesper penis, pomalejší a pomalejší, až se dostal ven každou kapku.

– Sakra, pěkná jsi, Jesper zalapal po dechu, když vytáhl ještě tvrdý penis z díry.

– Děkuji … Teď je řada na vás .. řekl Oskar. Dýchal těžce a Jesper slyšel, jak vstal. Oskarovy kalhoty byly již po všimli Jesper. Teď jsem se cítil nervózní. Měl tak pěkné a také chtěl v prdeli. Věděl, že v sobě už, jak to chutnalo, protože políbil dívky poté, co cucal z něj, ale teď to bylo _han_, že by jeden sání ptáka. Oskar natáhl tvrdý penis dírou. Téměř okamžitě se Jesper držení Oskara docela dlouhý péro.

Oskar zasténal, když ucítil Jesper je docela plné rty sevřely kolem jeho ztopořený penis. Jesper nasáván do Oskarovy horké penis do úst. Bušení srdce na plný, byl opět velmi nadržený! Rychle popadl svůj penis s jeho levou rukou, zatímco on držel Oskar penis s právem. On si ji nechat proklouznout do úst a naplňte ji. Nemyslel si, že blbci by se cítil tak velký v ústech, ale tak Oskar přímo visela také Jeho ústa mokré pracoval nahoru a dolů podél Oskar soli kukskaft.

– Vložte celou věc do pusy! Oskar zasténal hlasitě a ignoroval fakt, že jsme byli ve slušné veřejné WC. Jesper udělal, co mu bylo řečeno, a kroužil jeho jazykem po žaludu, než cítil nasládlý chuť plnicí. Oskar byl nyní ukončen. Jesper strhl s rychlými tahy, a to jak jeho vlastní a Oskars zatímco on pracoval nahoru a dolů s pusou na Oskara penis. Cítil, že se zvětšila těsně před jeho ústa byla zaplněna Oskars horké sadě. Jesper polkl lačně, ale stále cítil jak to tekla z úst, se tričko. Pocit Oskarova čerpací penis a cum se jí hrdlo a na bunda Jesper doslova zaplavil by nadrženost. Cítil naprosto obrovské brnění převzal jeho tělo, zatímco on vypálil svou vlastní soupravu, přímo z stěny a podlahy. Zde stejně jako u Oskara, nikdy předtím, to bylo naprosto neuvěřitelné. Vydechl a byl nejistý, jak se otřela semeno z jeho košile a bradu.

Najednou uslyšel z otvoru

– Pojď.

Jesper šel dolů směrem k otvoru, kde Oskar již odpověděl. Jesper se naklonil a začal dělat se s tím klukem, který byl ještě cizí k němu. Věděl, jak Oskar ochutnal Sagge a vířily jí jazyk do Oskarovy pár chamtivých polibky. Strniště stack bit, který mu připomněl Jesper než který právě dostal sát penis a dostat olizovat frajer. Najednou se odtáhl a jeho dveře se zvýšil. Jesper seděli kolem na chvíli a přemýšlel o tom, co se právě stalo. Cítil, jak se jeho penis se stal těžko ….

Cont takto 😉


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s