jen Šest

Po rozhovoru na několik dní na stránku chatu, aby Rozhodli jsme se setkat u mě. Jak nervózní, ale ve stejnou dobu, takže vzrušující.

Vyzvala dveře a moje srdce bít rychleji. Otevřel dveře a on tam byl. Po všech těch sexy e-mailu jsme napsali na sebe tak, Měl jsem jen jednu věc na mysli.

Jak Jakmile se kroky se jako Položil jsem ruku na jeho kalhoty a cítil, jeho nadržený boule. Pomalu jsem otevřel mu poklopec a začal hladit jeho penis. Slyšel jsem, jak začal sténat. Dej mi na koleno a vytáhl svůj penis do pusy. V,, a žádné pořádné sání. Jak se hlasitě zasténal.

 Sklonil se a vytáhl svou krátkou sukni tak, moje nahá kočička syntézy jako jasně. To byl oholený jen pro něj.

Zašeptal mi do ucha, že se mu líbilo, co viděl. Pomalu mu přinesl ve dvou prsty v mé píči, a to bylo na mně, abych sténat tak pěkné. Jeho prsty byly tak krása.

Jsme položili se na Podlaha hal. Pohladil mé nahé tělo a hrál tak, pohodlné s mými prsy. Jazyk si hrál s mým jedné bradavky, zatímco nechal druhé bradavky role mezi dvěma prsty.

Promluvte si o tom, že chlap ví, co dělá. Celou dobu tak, přivedl jeho penis v mých fittas otevření tak škádlení, ale stejně tak pěkné. Jen jsem chtěl křičet rovnou, že by mě do prdele, aby tvrdé a pěkné, ale řemeslo neudělal jsem to před zapnutím Me.

 Nastavit mě všechny čtyři a přitiskl boky proti jeho. Cítil, že jeho penis byl hluboko uvnitř mě. Pomalu mě hladil na zádech a do krku. Dick, vytáhl skoro úplně mimo mě. Jeho ruka mě chytil za vlasy a stáhl hlavu zpátky na záda, zatímco on strčil penis s násilnou silou a rychle dostal další šok. Můj orgasmus byl tak silný, že jsem se třásl po celém těle a křičela touhou.

Jak příjemné cítit jeho penis v mé horké a velmi vlhké píči. Dýchal těžší a těžší.

Výboje se stal hlubší a přišel rychleji. Až přišel hluboko v mé píči, aby pěkné. Přitiskl tvrdě boky proti jeho. Zvedl svou horní část těla proti jeho a jeho ruce hladily moje prsa.

Pomalu se přesunul jednu ruku dolů na břiše a na můj klitoris. Pohladil mě ještě orgasmu. Věděl, že proti mému zadku, jak se pomalu stal opět tvrdě. Dotkl můj zadek sexy proti němu, a to okamžitě ochoten hrát znovu.

Šli jsme k židli a zeptal jsem se ho, aby se posadil. Pohladil již tvrdý penis malý a chutnalo Plnicí že to dělal tak, lesklý. Seděl jsem v klíně zády k němu a nechal jeho penis snímek do mé kundičky. Byl pomalu sem a tam.

Když se chce, aby se na moje prsa tak Položil jsem ruce na područky a řekl mu, aby si je tam. Slyšel jsem, jak zasténal za mnou, když jsem zvýšil tempo. Věděl, jak blízko jsem byl orgasmus a zvedl mě hned nahoru.

 La mě na Podlaha před ním a začal hladit mě na další pěkné orgasmu. On byl stále sedí na židli s rukama na područky. Bylo zřejmé, jak nadržený, že je tím, co viděl před sebou. Jeho penis nemůže být mnohem těžší, než tomu bylo nyní.

Dej mi na koleno před ním a vzal ho do pusy. Přinesl to tak daleká záda jak jsem mohl a cucal ji pevně. Netrvalo dlouho předtím, než natočil svůj horké sperma do pusy.

Třel jsme se navzájem tak lahodně před tím, než byl čas se rozloučit. Polibek na dveře a věčné sbohem.


Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s